Receta Gatimi Japrak

Posted on
Image Result For Receta Gatimi Japrak

Image Result For Receta Gatimi Japrak

Japrak me gjethe rrushi sht nj pjate shum e shijshme dhe ideale p r k t periudh t vitit. Japrak t mund ti gatuajm edhe me gjethe lakrash t ndryshme, por shija e tyre e ve ant sht t gatuhen me gjethet e njoma t hardhis s rrushit..Perbersit gjethe rrush nj got uji oriz kg qepe te njoma tufa nenexhik piper i zi spinaq dhe lakra t tjera cop hudh ra t njoma. Pergatitja Gjetet e rrushit i ziejm derisa t marrin val . M pas i l m t kullojn . Grijm qep t e njoma dhe i vendosim p r t’u skuqur. M .Si t gatuajm “Japrak me gjethe rrushi” Receta gatimi p r “Japrak me gjethe rrushi”. P r t gatuar japrak me gjethe rrushi veprojm n k t m nyr Gjetet e rrushit i ziejm derisa t marrin val . M pas i l m t kullojn . Grijm qep t e njoma dhe i vendosim p r t’u skuqur. M pas i hedhim .P r t tjera receta gatimi p r japrak klikoni k tu Kushdo q ka d shir t publikoj fotot e gatimeve t tij saj dhe receta gatimi n KuzhinaIme.al sht i e mir pritur, m soni m shum duke klikuar k tu M soni si t p rgatisim dollma me gjethe rrushi japrak duke ndjekur udh zimet n vijim.P r t tjera receta gatimi p r japrak klikoni k tu Kushdo q ka d shir t publikoj fotot e gatimeve t tij saj dhe receta gatimi n KuzhinaIme.al sht i e mir pritur, m soni m shum duke klikuar k tu M soni si t p rgatisim japrak me lak r n tav balte duke ndjekur udh zimet n vijim.Si t gatuajm “Japrak me gjethe rrushi” Receta gatimi p r “Japrak me gjethe rrushi”. P r t gatuar japrak me gjethe rrushi veprojm n k t m nyr Gjetet e rrushit i ziejm derisa t marrin val . M pas i l m t kullojn . Grijm qep t e njoma dhe i vendosim p r t’u skuqur.. Japrak me gjethe rrushi. Recetakuzhine.net on . Likes! Receta Kuzhine me shum receta gatimi dhe receta p kuzhin n shqiptare, sht nd r faqet m t vjetra shqiptare n internet me receta gatimi nga kuzhina shqiptare, kuzhina kosovare dhe ajo e huaj. N faqen ton do t gjeni receta kuzhine nga m t . M soni qysh me gatu gjell ra shum t shijshme dhe shpejta nga , receta gatimi t publikuara nga kuzhina shqiptare dhe ajo nd rkomb tare..