Receta Gatimi Kek Me Molle

Posted on
Image Result For Receta Gatimi Kek Me Molle

Image Result For Receta Gatimi Kek Me Molle

Ne kete recete do te shohim si te gatuajme kek me molle. Ne stinen e dimrit ka shume pak fruta ne pazar, por mund te gatuajme edhe me cfare kemi ne dispozicion si molle, portokalle ose mandarina. Per te na u mos merzitur duke i ngrene shpesh keto fruta, sidomos mollet, mendova te pergatisja nje kek me molle dhe pak kos..Perberist ml jogurt lug gjelle vaj lug gjelle l ng limoni gr sheqer vez gr molla lug gjelle miell pluhur pjekurinash lug receli kanell gr sheqer kafe lug gjelle gjalp pak arr moskat pak krip . Pergatitja Jogurtin, vajin, l ngun e limonit, vez t e sheqerin trazojini . Kek me moll . Recetakuzhine.net on Receta Kuzhine me shum receta gatimi dhe receta p kuzhin n shqiptare, sht nd r faqet m t vjetra shqiptare n internet me receta gatimi nga kuzhina shqiptare, kuzhina kosovare dhe ajo e huaj. N faqen ton do t gjeni receta kuzhine nga m t ndryshmet, k shilla rreth nj ushqimi t .P RB R SIT kokrra molle g sheqer kaf lug ose sheqer i bardh g gjalp i but g djath Philadelphia lug qum sht vez t m dha g miell orizi bustin sod p r mb lsira g lug kafeje kanell ose sipas d shir s lug bajame t th rrmuara l ngu i nj limoni P RGATITJA .Kek me moll Receta gatimi nga Ana Kek me moll . molle po t jen jeshile m mir , Ana ka d rguar n KuzhinaIme.al receta gatimi me fotot origjinale t gatime t saj. Klikoni mbi emrin e autores p r t shfletuar t gjitha recetat e gatimit nga Ana.. E hedhim brumin ne nje tave te lyer me pak gjalp dhe miell, e nivelojme mire dhe e zbukurojme siper me fetat e molleve. E pjekim kekun ne furre te parangrohur ne C per minuta, duke bere gjithmone ne fund proven e pirunit. E sperkasim me . Receta Gatimi Apps on Google Play. Recetagatimi.online. Instalo aplikacionin zyrtar t websites m t lexuar shqiptar rreth ushqimit. , receta gatimi,video receta, teknika dhe shum ka tjet r n lidhje me bot n e ushqimit. Recetagatimi.online sht portali m i vizituar dhe lexuar n tregun shqiptar n fush n e ushqimit..Kek me moll . Receta gatimit sht d rguar nga Daniela Pepa . Foto e huazuar sa p r ilustrim. P r t shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni k tu P r t tjera receta gatimi p r mb lsira klikoni k tu Kushdo q ka d shir t publikoj fotot e gatimeve t tij saj dhe receta gatimi n KuzhinaIme.al sht i e mir pritur, m soni m shum duke .