Receta Gatimi Lakror

Posted on

I dont feel Ive seen all of the angles of this subject the way youve pointed them out. Youre a true star, a rock star man. Youve got so considerably to say and know so considerably about the subject that I feel you ought to just teach a class about it.Lakr s ia heqim ko anin dhe e presim n cop t im ta. N tiganin n zjarr hedhim vaj dhe n t e skuqim lakr n e prer . Grijm piper t zi, p rziejm me lug dhe e skuqim derisa t zbutet lakra..Si te gatuajme Lakror me spinaq Recete gatimi per lakror me spinaq Lakrori eshte nje gatim tradicional shqiptar i cili mund te mbushet me perberes te ndryshem, si spinaq, qepe dhe domate, kungull, hithra etj. P rb r sit e recetes Lakror me spinaq p r persona. racion brum i qullur, i kripur.P r persona nevoiten kg pet t gatshme , kok lak r turshi , djath , gr oriz i zier , vaj, krip dhe piper i zi. P rgaditja Lakr s ia heqim ko anin dhe e presim n cop t im ta. N tiganin n zjarr hedhim vaj dhe n t e skuqim lakr n e prer .. videos Play all Mix LAKROR ME MIELL MISRI ME SPINAQ YouTube LAKROR ME MIELL MISRI DHE SPINAQ Recete nga zonja Vjollca Receta Gatimi n Shqip , views. ..Lakror Korce Si te gatuajme Lakror Korce me qepe e domate Receta gatimi per Lakror Korce me qepe e domate. Pergatitja, perberesit dhe menyra e gatimit. Perberesit per brumin Miell gr ml pako pluhur pjekes ose luge kafeje sode buke dhe luge kafeje maja buke.